00:00:00
24 Mar

Vetura e MPB-së përfshihet në një aksident

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se sot rreth orës 09:00 në një aksident trafiku në lagjen Arbëria në Prishtinë, njëra nga dy veturat e përfshira në aksident është e MPB-së.

Në këtë veturë kanë qenë 4 zyrtarë të kabinetit të ministrit Mustafa.

Ju njoftojmë që në veturën në fjalë nuk ka qenë ministri i Punëve të Brendshme, Ekrem Mustafa.

Ju pëlqen ky artikull? Klikoni këtu dhe na bëni like në Facebook për më shumë artikuj të tillë.