00:00:00
17 Feb
Oscars: Trailerët e filmave të nominuar për filmin më të mirë
Kulture
198 views
Kulture
198 views

Oscars: Trailerët e filmave të nominuar për filmin më të mirë

Kosovalive 360 - 23/01/2019

Oscars 2019 do të mbahet më 24 shkurt 2019. Ndërsa dje u shpallën emrat e filmave të nominuar. Nga gjithsej 347 filma të nominuar, 8 filma u…

Dalin posteri dhe trailer i Stranger Things 3
Kulture
272 views
Kulture
272 views

Dalin posteri dhe trailer i Stranger Things 3

Kosovalive 360 - 04/01/2019

Pas më shumë se një viti, më në fund është koha për të filluar përgatitjen për udhëtimin e ardhshëm në Upside Down. Për të festuar vitin e…

Shikoni trailerin e “Black Mirror: Bandersnatch”
Kulture
281 views
Kulture
281 views

Shikoni trailerin e “Black Mirror: Bandersnatch”

Kosovalive 360 - 28/12/2018

Traileri i “Black Mirror: Bandersnatch”, filmi më i fundit në seritë e famshme fantashkencë do të shfaqet drejpërdrejt në Netflix këtë të premte, më 28 dhjetor. Çfarë…

Ka dalë traileri i frikshëm i filmit ‘Us’
Kulture
266 views
Kulture
266 views

Ka dalë traileri i frikshëm i filmit ‘Us’

Kosovalive 360 - 27/12/2018

Trailer më i ri i filmit të Jordan Peele, ‘Us’, ka dalur dhe shfaq një familje e cila vendos të shkojë në pushim i cili kthehet në…

Doli traileri i ‘Godzilla: King of the Monsters’
Kulture
316 views
Kulture
316 views

Doli traileri i ‘Godzilla: King of the Monsters’

Kosovalive 360 - 11/12/2018

Prodhimi i filmit të Godzilla: King of the Monsters filloi në Atlanta në korrik të 2017 dhe vazhdoi deri në fund të shtatorit. Filmi do të vë…

Netflix publikon trailerin e Ellen de Generes
Kulture
275 views
Kulture
275 views

Netflix publikon trailerin e Ellen de Generes

Kosovalive 360 - 05/12/2018

Netflix ka lëshuar trailer një të komedisë së ardhshme të Ellen DeGeneres, e cila shënon kthimin e saj në stand-up pas një pauze 15-vjeçare. Në Relatable, e…

Trailerat e “Avengers 4” dhe “Captain Marvel” dalin këtë javë
Kulture
267 views
Kulture
267 views

Trailerat e “Avengers 4” dhe “Captain Marvel” dalin këtë javë

Kosovalive 360 - 03/12/2018

Pas shumë spekulimesh, duket se fansat mund të presin ta shohin trailerin e “Captain Marvel” mëngjesin e të martës. Ndërsa për trailerin e shumëpritur të “Avenger 4”…

Del traileri i “The Lion King”
Kulture
281 views
Kulture
281 views

Del traileri i “The Lion King”

Kosovalive 360 - 23/11/2018

Xhirimi i ri live-action (përfshirja e njerëzve dhe kafshëve të vërteta në film) i “The Lion King”  ka marrë jetë me trailerin e parë. Disney deputoi trailerin…

Trailer i parë i “The Witcher” shfaq Henry Cavill si Geralt
Kulture
324 views
Kulture
324 views

Trailer i parë i “The Witcher” shfaq Henry Cavill si Geralt

Kosovalive 360 - 01/11/2018

Tani që seria "The Witcher" e Netflix ka filluar prodhimin, është koha që aktorët e këtij adaptimi më të ri të përshtaten me rolet e tyre. Një…

Traileri i ri i “Hellboy” del online, shikojeni ndërsa mundeni
Kulture
383 views
Kulture
383 views

Traileri i ri i “Hellboy” del online, shikojeni ndërsa mundeni

Kosovalive 360 - 16/10/2018

Më herët gjatë këtij muaji në Comic con në New York, fansat e “Hellboy” paten mundësi të shohin herët trailerin për filmin e ri që do të…