00:00:00
22 Feb
YouTube ndalon videot me rrengje dhe sfida të rrezikshme
Teknologjia
283 views
Teknologjia
283 views

YouTube ndalon videot me rrengje dhe sfida të rrezikshme

Kosovalive 360 - 16/01/2019

YouTube ka ndaluar rrengjet dhe sfidat e rrezikshme pas kritikave rreth videove në të cilat njerëzit vozisnin me sy të mbyllur dhe i mashtronin të tjerët duke…

French Montana sulmohet në shtëpinë e tij
Kulture
440 views
Kulture
440 views

French Montana sulmohet në shtëpinë e tij

KosovaLive 360 - 01/08/2018

Reperi French Montana ishte në shtëpi mëngjesin e së martës, kur ai u përballua më një rrezik nga disa persona të armatosur. Shtëpia e reperit ka qenë…