00:00:00
17 Feb
Netflix rrit çmimet për 58 milionë abonues amerikanë
Teknologjia
243 views
Teknologjia
243 views

Netflix rrit çmimet për 58 milionë abonues amerikanë

Kosovalive 360 - 17/01/2019

Netflix do të rrit çmimet për 13 deri në 18 përqind, rritja më e madhe që kur kompania langoi shërbimin e transmetimit 12 vite më parë. Plani…

Rekordi i shikimeve i “Bird Box” në Netflix është impresionues
Kulture
286 views
Kulture
286 views

Rekordi i shikimeve i “Bird Box” në Netflix është impresionues

Kosovalive 360 - 03/01/2019

Rekordi prej 45 milionë shikimeve të “Bird Box” në Netflix brenda shtatë ditësh mund të jetë edhe më i lartë sesa që është menduar në fillim. Siç…

Shikoni trailerin e “Black Mirror: Bandersnatch”
Kulture
281 views
Kulture
281 views

Shikoni trailerin e “Black Mirror: Bandersnatch”

Kosovalive 360 - 28/12/2018

Traileri i “Black Mirror: Bandersnatch”, filmi më i fundit në seritë e famshme fantashkencë do të shfaqet drejpërdrejt në Netflix këtë të premte, më 28 dhjetor. Çfarë…

Netflix paralajmëron doku-seri për vrasësin serik Ted Bundy
Kulture
261 views
Kulture
261 views

Netflix paralajmëron doku-seri për vrasësin serik Ted Bundy

Kosovalive 360 - 13/12/2018

Netflix  mund të jetë i mirë për shumë gjëra, por nëse ka diçka për të cilën ai veçanërisht i i jashtëzakonshëm, ato janë seritë e zhanrit krim…

Netflix publikon trailerin e Ellen de Generes
Kulture
275 views
Kulture
275 views

Netflix publikon trailerin e Ellen de Generes

Kosovalive 360 - 05/12/2018

Netflix ka lëshuar trailer një të komedisë së ardhshme të Ellen DeGeneres, e cila shënon kthimin e saj në stand-up pas një pauze 15-vjeçare. Në Relatable, e…

A do të largohet ‘Friends’ nga Netflix?
Kulture
275 views
Kulture
275 views

A do të largohet ‘Friends’ nga Netflix?

Kosovalive 360 - 04/12/2018

Fansat e Friends- të cilët mund t’i shohin gjithë sezonet e serialit shumë të dashur në Netflix- janë të brengosur se nuk do të jenë në gjendje…

Marvel dhe Netflix kanë anuluar “Daredevil”
Kulture
299 views
Kulture
299 views

Marvel dhe Netflix kanë anuluar “Daredevil”

Kosovalive 360 - 04/12/2018

Shfaqja që filloi seritë ambicioze të Marvel dhe të Netflix të shfaqjeve të ndërlidhura të superheronjve ka përfunduar para kohe. Raportuesi i Hollivudit ka konfirmuar se “Daredevil”-…

Netflix nxjerr serinë e re për qentë
Kulture
308 views
Kulture
308 views

Netflix nxjerr serinë e re për qentë

Kosovalive 360 - 30/10/2018

A i doni qentë ? Kuptohet që po. Epo ne kemi një lajm të mirë për ju: Netflix do të nxjerr një dokuseri të re- një dokumentar…

Vijnë në Netflix të gjithë filmat e Harry Potter
Kulture
310 views
Kulture
310 views

Vijnë në Netflix të gjithë filmat e Harry Potter

Kosovalive 360 - 29/10/2018

Netflix ka njoftuar se të tetë filmat e Harry Potter do të jenë të disponueshëm në këtë platformë. Do të jenë të disponueshëm për të gjithë anëtarët e…